niedziela, 16 listopada 2014

Pieczarki marynowane, Dania gotowe - Przetwórstwo Spożywcze Łabimex, łyk historii.

Łabimex jest firmą rodzinną, prowadzoną z prawdziwie przyjazną i otwartą atmosferą wśród pracowników. Jest w 100% z polskim kapitałem, który znany jest w wielu państwach.

Nasza firma, Łabimex powstała w miejscowości Przemet, z Zakładem Przetwórczym Bucz - Dębina 2 w województwie wielkopolskim na terenie Przemęckiego Parku Krajobrazowego, w czystym ekologicznie otoczeniu, wpływającym na jakość wytwarzanych w zakładzie produktów . Firma stara się sprostać wszystkim wymaganiom stawianym przed przedsiębiorstwem, którego działania prowadzone są na terenach wyjątkowych ekologicznie, więc posiada przyzakładową oczyszczalnię ścieków, która spełnia najwyższe wymogi ochrony środowiska. 

Zakład przetwórczy wyposażony jest w specjalistyczne, nowoczesne urządzenia do przetwórstwa spożywczego. Firma posiada również certyfikaty ISO 9001:2009, HACCP oraz IFS International Food Standard, które utrzymują najwyższe standardy przygotowywanych produktów. Nad utrzymaniem stałych parametrów produkcji czuwa równie nowocześnie wyposażone Laboratorium Zakładowe. Jego głównym zadaniem jest kontrola nad zachowaniem norm krajowych i zagranicznych oraz ciągłe opracowywanie nowych wyrobów, które ucieszą podniebienia nawet najbardziej wybrednych klientów naszej firmy.

Nad bezpieczeństwem naszym produktów czuwają specjalistyczne urządzenia detekcyjne - czterowiązkowe Xraye oraz delektory metalu. Zapewniają one najwyższe bezpieczeństwo produktów. 
Firma Łabimex została już wielokrotnie nagrodzona. Wśród wielu wyróżnień, firmę utytułowano Konsumenckim Znakiem Jakości oraz wyróżnieniem nadanym przez Ministra Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej za Najciekawszy Wyrób Spożywczy Roku.

Oprócz Zakładu Przetwórczego, Firma Łabimex posiada cztery niezależne oddziały:
  • Dział przetwórstwa spożywczego
  • Dział stolarki PCV
  • Produkcja elementów budowlanych
  • Restauracja "Ballada"
Nasza perełka, dział przetwórstwa spożywczego jest wyspecjalizowany w przetwórstwie pieczarek, również produkcji dań gotowych znanych w każdym domu od lat, charakteryzujących się prawdziwie domowym smakiem oraz soków warzywnych i owocowych. Każde wyroby przygotowujemy z parametrami dostosowanymi do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Dobra, niekwestionowana jakość i konkurencyjne ceny sprawiają, że przetwory firmy Łabimex są znane i cenione w kraju i za granicą. Poszerzamy i stabilizujemy krąg stałych odbiorców, jednocześnie jesteśmy otwarci na różne formy współpracy handlowej. Zachęcając do współpracy zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą handlową. 

Gwarantujemy wysoką jakość, konkurencyjne ceny, terminowość dostaw i miłą obsługę.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz