piątek, 22 maja 2015

Napoje i soki Łab Go, dobre na każdą pogodę


To, że woda jest ważna dla naszego organizmu wie chyba każdy. Stanowi 60% masy ciała, u kobiet 51%, u noworodków aż 75%. Służy do usuwania toksyn z organizmu oraz utrzymania odpowiedniej temperatury ciała.  Dzięki wodzie nasza skórka jest sprężysta, włosy piękne a ciało zdrowe. Odwodnienie może prowadzić do nieodwracalnych w skutkach zmian w nerkach i innych narządach wewnętrznych. W przypadku niemowląt i młodszych dzieci, odwodnienie może zagrażać ich życiu.  Również osoby starsze czy chore muszę zwracać uwagę na odpowiednie nawodnienie organizmu.

Wody tracimy, bowiem sporo. Jej utrata jest związana z czynnościami fizjologicznymi takimi jak oddychanie, pocenie się, oddawanie moczu i stolca. Gdy przebywamy w niesprzyjających dla organizmu warunkach np. w otoczeniu z wysoką temperaturą czy obniżoną wilgotnością, również uprawiając sport, utrata wody jest wzmożona. Wówczas zaleca się pić dużo wody, głównie silniej zmineralizowanych, dla podniesienia poziomu magnezu i wapnia oraz utrzymania odpowiedniego trawienia i turgoru komórek. 


Nie należy jednak czekać, aż poczujemy pragnienie. Pragnienie jest, bowiem odczuciem zwiększonego braku wody. Zaleca się pić ok 1.5 l wody dziennie i więcej, gdy uprawiamy sport. Przy tej ilości można stosować zamiennie wodę gazowaną, niegazowaną, również soki, kompoty i inne, ulubione napoje.

My polecamy napoje i soki Łab Go. W ofercie firmy Łabimex posiadamy 6 napojów, 5 nektarów oraz 3 soki. Zarówno soki, jak i napoje nie zawierają konserwantów. Są pasteryzowane. Przygotowane z przecierów warzywnych i owocowych, z charakterystycznym osadem tkanki warzywnej i owocowej. Nie mają dodatku cukru, w składnikach wymienia się kwasek cytrynowy, jak regulator kwasowości. Należy spożyć je w ciągu 48 godz., od momentu otwarcia 330 ml, szklanej butelki i przechowywać w lodówce. 


Soki firmy Łabimex – Łab Go
Napoje firmy Łabimex - Łab GoNektary firmy Łabimex – ŁabuśJaki jest Twój ulubiony smak napojów?
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz